Indeks nazwisk kadry

Alfabetyczny indeks kadry zawodowej, która słuzyła w naszej jednostce, z wyszczególnieniem: nazwisko i imię, stopień/stopnie wojskowe, lata słuzby, stanowisko.

  1. Adamski  Jarosław    ppor.    1986 – 1989    dca kr
  2. Aftyka  Tadeusz        -1984    Kasjer
  3. Ambroziak  Andrzej    chor.    1966 – 1985    szef kmed
  4. Andrzejewski  Edward    szer. - st. sierż    1982 -1989    
  5. Aszklar  Stanisław    ppor. por. kpt.    1965–1969,1974-1977    dca pl. dca kcz. szef sztabu pułku
  6. Augustynowicz 
  7. Bagiński  Bronisław    mjr        zca dcy pcz ds.techn.
  8. Bagiński  Eugeniusz    ppłk    1966 – 1971    zca dcy pcz.ds.lin.
  9. Bagiński  Zbigniew    szer., st.szer., kpr,    1965 – 1974    szef kcz
  10. Bajerowski    mjr        zca dcy pcz. ds.polit.
  11. Bajster  Jerzy    kpt.    lata sześćdziesiąte    szef sł. chemicznej
  12. Balcer  Henryk    chor    1987 -1989    szef kł
  13. Banaszkiewicz  Henryk Jan    kpt.    lata 60 – te    dca plcz 2 kcz
  14. Bancerz    ppłk    1979-1980    Kwatermistrz
  15. Baran Marek    ppor., por.        dca pl, dca kompanii obsługi
  16. Baranowski        lata pięćdziesiąte    kier. kanc. niejawnej /utopił się w kanale/
  17. Bartoszewski    ppor.    lata pięćdziesiąte    dca plaplot
  18. Bazydło  Tadeusz    ppor.,por.,mjr    1965-1970,1977-1980    tech czołg,dca kcz.,st.ofic.oper.szef szt.pcz.,dca pcz
  19. Bąk  Czesław    ppor., por    1965-    dca pl., dca kcz.               
  20. Beta  Andrzej    ppor. – kpt.    1982 – 1989    szef sł. żywnościowej
  21. Białczak  Wiesław    por.    1987 – 1989    instruktor polityczny
  22. Bibik  Kazimierz    mjr    1968 – 1979     szef WAK
  23. Biega Tomasz    ppor. – por.    Lata 50 – te    technik 2 kcz
  24. Biziuk    kpt.    1951 – 1957    dca kcz
  25. Błaszczyk Ryszard    sierż. – chor.    lata siedemdz.    dca plooirr
  26. Błaszczyk Stanisław    plut – chor.    1982 -1989    dca plzaop.
  27. Błaszczyk Wiesław    st. sierż    1980 -1989    pom.dcy pl i dca ploirr
  28. Bochenek Piotr    por.        dca kcz
  29. Boczkowski Andrzej        Lata 60 – te    dca pl. robót spec.
  30. Bodła Józef    por., kpt.    Lata 60 – te    szef sł. sap.
  31. Boratyński Adam    ppor. – kpt.    1965 -      dca pl., dca kcz. oficer personalny
  32. Boratyński Stanisław    ppor -    1962 - 1966    techn. czołg.
  33. Borek Andrzej    por. - kpt.    1977 -1989    dca pl. dca 3kcz, ofic.oper.
  34. Borys Józef    kpr – st. chor. szt.    1962 - 1989    szef kcz, instr. młodz., szef kzaop.
  35. Bromberek Czesław    sierż. – chor.    1957 -1986    mech. reg. kcz., kdt. poligonu garn.
  36. Brzeziński Ryszard    kpt.    -1981    oficer operacyjny
  37. Brzeziński Zbigniew    ppor., por.        dca pl., dca kompanii obsługi
  38. Bubel Kazimierz    mjr    Lata 60 – te    st. lekarz
  39. Cegłowski    por    1957 - 1959    Lekarz
  40. Cegłowski Wiesław    mjr    1951-1953    dca pcz
  41. Charasimiuk            
  42. Cetnarowicz Jan    szer.- sierż    1962 -1969    
  43. Chlebus Ryszard    ppor. – kpt.    1969 - 1978    dca pl., dca kcz, inż. elektryk
  44. Chmiel Jan    mł.chor. – chor    -1982 -1984   dca pl. rem sprzętu łączności
  45. Chmielarz Andrzej    plut, sierż.    1985 - 1989    
  46. Chmiel Marian    mł. chor.        dca plutonu zaopatrzenia
  47. Chmielewski Leszek    ppor – kpt.    -1989    dca pl., dca kompanii łączności
  48. Choroszewski Andrzej    ppor., mjr, ppłk    1965-1968, 1977 -1981    dca plcz.,st.instr.polit.,zca dcy pcz ds.polit.
  49. Chrapkowski    kpt.    1951 -    kwatermistrz
  50. Chwałaciuk Teodor    por.        dca kompanii obsługi
  51. Cichecki Mirosław    ppor., por.    lata 70 - te    st. lekarz
  52. Cierpisz Stanisław    mjr, ppłk    1987-1989    zca dcy pcz. ds.polit.
  53. Cygler Jerzy    por.    1951 - 1955    dca kcz
  54. Cyranowicz Jerzy    kpr., plut.    1961 -1963    dca plcz.
  55. Cytrycki Wincenty    Mjr        szef szt. Pcz
  56. Cywoniuk Sergiusz    ppor. – por.        zca dcy kcz ds. polit.
  57. Czajkowski Karol    ppor., por    1984 - 1989    dca pl., dca kcz
  58. Czarnecki Wadim    Ppłk        zca dcy pcz.ds.lin.
  59. Czerny Jacek    kpt., mjr    1982-1984    Kwatermistrz
  60. Czerski    Por    -1961    
  61. Czub Jan    ppor.-mjr        tech. czołg., dca kzaop.,kwatermistrz
  62. Czubak Wiesław    ppor. - por    1969 -    dca pl., dca kcz
  63. Dachowski Mieczysław    ppor.    1951 - 1952    dca plcz
  64. Daniłowicz Henryk    ppor, por.    1981 - 1989   dca pl
  65. Dawsiewicz Henryk    kpr. – chor.    1961 -    dca czołgu, pom. kier. klubu
  66. Dąbrowski Bogusław    mł.chor.- st.chor.        dca pl. kzaop.
  67. Dąbrowski Jerzy    ppor.,por.    1981-1983,1984-1985    dca pl.,instr.polit.,st.instr.polit
  68. Dąbrowski Piotr    kpt., mjr    1980-1982    Kwatermistrz
  69. Dec Stanisław    St. sierż. szt.    1975 - 1989    dca dr. Łączności
  70. Dereszkiewicz Leszek    szer. – st.chor.    1966 -1989    elew, kier.-mech,radiokinooperator,kier.klubu żoł
  71. Dęby Stanisław     - sierż. szt. - 1987    magazynier sprzętu chemicznego
  72. Dobrzański Marek    ppor-mjr    -1989    dca kmed.,st.lekarz pułku
  73. Drażba Władysława      pielęgniarka, kombatantka II wś. sanitariuszka           
  74. Drewniak Jerzy    szer-st.chor.szt.    -1989    szef 2 kcz
  75. Drozdek Zbigniew    kpt.-ppłk    1981-1987    zca dcy pcz.ds.polit.
  76. Drzygało Jerzy    kpt.    lata 60 –te    ofic. rozp.
  77. Dudek Zbigniew    ppor., por.    1957 - 1961    dca plcz
  78. Dybał    Mjr        zca dcy pcz.ds.polit.
  79. Dymidowski Henryk    por.,-kpt.    1982-1989    dca kzaop
  80. Dziekoński Alojzy    - st.chor.sztab.    -1989    dca pl art.plot
  81. Dzieszkiewicz Leszek    st. sierż. szt.    1982 -1989    
  82. Dzięgielewski Antoni    st. sierż.    1960 - 1975    szef kuchni
  83. Dziugiewicz Antoni    st. sierż. - st. sierż. szt.    1968 - 1988    szef orkiestry
  84. Dżygało Czesław         
  85. Ejsmond            
  86. Fabisiak    por.        dca kzmot.
  87. Fabrycki Romuald    Mjr        dca plcz., szef sł. mps, kwatermistrz
  88. Feryniec Wacław    ppłk    VIII – X 1957    dowódca pułku
  89. Fiećko Krzysztof        1987 - 1989    technik kcz
  90. Filipkowski Marek   szer. – sierż.  1984  -1989    Orkiestra
  91. Fiutek Franciszek    mjr        zca dcy pcz.ds. lin
  92. Flak    kpt.        zca dcy pcz ds.polit.
  93. Florczyk Antoni    ppor-ppłk    1965-1973,1978-1989    dca pl., dca kcz., szef sztabu pcz.
  94. Florek Stanisław    mł.chor. chor.ppor.,por        dca krem
  95. Frąckiewicz Zygmunt    szer – st. sierż. szt.    1965 -1989    dca pl.rem.poj.koł.
  96. Frątczak Andrzej    mł.chor.-st.chor.szt    -1989    techn.kcz., dca pl.rem.poj.gąsienicowych
  97. Gabryszak Mariusz    ppor.    1981 - 1983    dca pl., inst.. polit.
  98. Garbarczyk Jan    st. chor -    1985 - 1989    szef kł
  99. Gawlik Jan    ppor.- kpt.    -1980    dca kmed., st. lekarz pułku
  100. Gajdowski Edward    st. sierż. szt.    1966 -1989    
  101. Gąsiorek Czesław    st. sierż. szt.    1987 - 1989    
  102. Gąsiorek Robert    plut    lata 50 – te    szef 2 kcz, w sł. żywnościowej
  103. Giel    ppłk    lata 50 – te    zastepca dcy pcz. ds. technicznych
  104. Gielzca            
  105. Gierałtowski Józef    kpt. – płk    -1974    st. ofic. oper., szef sztabu pułku, dowódca pułku
  106. Gilewicz Henryk ppor. - por.    1986 - 1989 d-ca plsz, d-ca ksz
  107. Głowacki Stanisław    ppor. – kpt.    1974–1978,1982-1983    zca dcy kcz. kier. klubu, st. instr. polit.
  108. Gnatowski Marian    kpt.    Lata 50 –te    dowódca 1 kcz
  109. Gnich Ignacy        1956 -    
  110. Godleś Henryk    mjr-płk    1957-1959,1966-1970    szef sztabu pułku, dowódca pułku
  111. Godlewski Stanisław    mjr.    lata 60 – te    szef  sł. mundurowej
  112. Goles Stanisław    kpt    lata sześćdz.    dca 4 kcz
  113. Golubiewski Cyryl    mjr., ppłk        szef sł. mund. kwatermistrz
  114. Goła Tadeusz    plut., sierż.    1955 -    szef ich., mag. sp. sap., płatnik
  115. Gordon Krzysztof    ppor.    1969 - 1973    dca plcz
  116. Goździewski Stanisław    ppor., por        dca pl., dca kr
  117. Górski Grzegorz   chor.      szef kcz        
  118. Górski Jan    mjr, ppłk        szef sztabu pułku
  119. Grabowski Tadeusz    ppor-ppłk    1972-1983    dca krem.,inż.pułku, zca dcy pcz. ds.techn
  120. Grela Jerzy    ppor. – kpt.    1951 – 1963    dca pl. dca kcz
  121. Gruszczyński Bogdan    sierż. –st.chor.szt.    1962 – 1989    dca pl. dca krem,dca kzaop, sekretarz,zca dcy bcz.
  122. Gryguć Grzegorz    Ppor    1984 – 1985    instr. polit.
  123. Grzegorczyk Leszek    szer. -  chor.  -1989    magazynier uzbrojenia
  124. Grzywaczewski Marek    mł. chor. chor.  1986  -1989    dca pl
  125. Gudajtys Janusz    kpt.    1979 - 1980    st.ofic. oper.
  126. Gutakier    kpt.        szef sztabu pułku
  127. Gutowski Augustyn    szer. – st. sierż. szt.    1966 - 1989    magazynier, technik ksap.
  128. Hałdek    kpt.    Lata 50  te    szef służby finansowej
  129. Harasimiuk Czesław    ppor. – kpt.    1957 – 1974    dca plcz. kierownik klubu żołnierskiego
  130. Holiczko Cezary   mł. chor.    - 1989    technik kcz
  131. Hołubowski Zdzisław    kpt.,  mjr    1986 – 1989    Kwatermistrz
  132. Husak Włodzimierz    ppor.    1965 - 1967    dca pl
  133. Izak    Sierż        
  134. Jaczun Wiesław    Szer. – st. sież. szt.    1968 - 1989    Orkiestra
  135. Jaczyński Mieczysław    por.-ppłk    1960-1984    dca pl., ofic. rozp. dca bat. zca dcy pcz. ds.lin
  136. Jagieło            
  137. Jankowski Zbigniew    por. – kpt.    1961 -    zca dcy kcz ds. polit.
  138. Jańczyk Jan    ppor. – mjr    1962 – 67, 1974 -78    dca plcz. dca kcz, ofic. KW
  139. Jarmoszko Stanisław
  140. Jasiński Tadeusz    ppor.,por.    1981 - 1984    dca pl., dca kcz.
  141. Jasiurkowski Eugeniusz    Por    1987 -1989    szef sł. samochodowej
  142. Jasztal Robert  - 1988
  143. Jermacz Józef Wiesław    ppor., por.    1974 – 1980    zca dcy kcz. instr. polit.
  144. Jezierski Jan    ppor-kpt.    -1989    dca pl
  145. Jezierski Jan    Sierż    Lata sześćdz.    dca plcz.
  146. Juchniewicz Stanisław    st. sierż. szt.    -1989    WAK
  147. Jurczenko Jerzy    sierż.    -1982    szef kł
  148. Jużak Erwin    plut.    lata pięćdziesiąte    
  149. Kacykowski Jan    st. szer. -  sierż    1956 - 1962    mech – kier., mech. reg. /Orzysz/
  150. Kaczorowski Ryszard    mł. chor.    1987 - 1989    d-ca pl
  151. Kalinowski Andrzej    ppor. - por.    1987 - 1989     inż. sekcji techn.
  152. Kamiński Marian    ppor. – kpt.    1951 – 1964    technik kcz
  153. Kapyś Wojciech    ppor. - kpt.    -1989    szef służby mps
  154. Karman Jan    por.– kpt.    1957 – 1967    technik bat. dział panc
  155. Kawiński Waldemar    st. chor., szt.    -1989    orkiestra, szef kuchni
  156. Kieżun Zdzisław    ppor – mjr    1971 – 1989    dca pl. dca kcz., ofic. ds. mobilizacji
  157. Kisło    ppor. – por.        dca pl
  158. Klukow Józef    kpt.    1979 - 1980    instr. polit
  159. Kłopotek    por.        dca plzmot.
  160. Kłos Tomasz    ppor – kpt        dca kmed., st. lekarz pułku
  161. Kłosowski Józef    kpt.        instruktor wf
  162. Kochel    por.        
  163. Kociołek Stanisław    mjr – ppłk    1961 – 1966    dowódca pułku
  164. Kołpak Zdzisław    mł. chor., ppor. - kpt   - 1987     inż. sekcji techn.
  165. Komosiński Wiesław    ppor. – kpt    1974 – 1981    zca dcy kcz, instr. polit., sekretarz
  166. Komski Wiesław    ppłk – płk    1953 – 1961    dowódca pułku
  167. Kondzielewski Andrzej    ppor.    1974 – 1977    zca dcy kcz.
  168. Kopczyński Zenon
  169. Kornacki Bogdan    ppor.,por.    - 1987    dca pl. dca kzaop., dca 3kcz
  170. Korzin Stefan    mjr    1969 – 1975    st. instruktor polityczny
  171. Kossakowski    kpt.    -1965    szef sł. mps
  172. Kossakowski Eugeniusz    chor. – st. chor. szt.    1968 – 1988    Kapelmistrz
  173. Koszytkowski Mirosław    st. sierż.    -1989    kierownik kancelarii
  174. Kość Stanisław    plut.  1970-1975     d-ca dr. rem. uzbrojenia, p.o. d-cy plut
  175. Kowalczyk Ryszard
  176. Kowalczyk Sławomir        -1989    szef 1 kcz
  177. Kowalewski    kpt.    1951-1954    szef sztabu
  178. Kowalski Grzegorz    st. chor.    -1989    szef krem
  179. Koza Kazimierz    mł.chor., ppor., por.        
  180. Kozłowski    kpt.    1951 - 1957    dca kcz
  181. Kozłowski Jan    mjr.    Lata 70 – te    szef sap.
  182. Kozłowski Krzysztof    st. sierż    1968 -1985    Orkiestra
  183. Kozłowski Marian    st. sierż. szt.    1966 -1989    d-ca dr specjalnej
  184. Krajewski Eugeniusz    st.sierż    1968 -1982    Orkiestra
  185. Kraska Jan    plut. – st. sierż szt.    1961 -    magazynier żywnościowy
  186. Krawczyk Henryk            
  187. Krawiec Zbigniew    ppor., por    1975 – 1979    dca pl. zca dcy kcz., kier. klubu
  188. Kropop Bogdan    ppor., por.    -1989    dca pl, dca krem
  189. Królak Robert    st. sierż. szt.    1965 - 1989    szef kompanii obsługi
  190. Królak Romuald    mjr        szef sztabu pcz
  191. Kryczka Stanisław    por., kpt.        dca kr
  192. Krysztofiak Zygmunt    mjr, ppłk        szef uzbrojenia
  193. Krzesiak Czesław    st. sierż. szt.    1962 – 1989    szef ksap
  194. Krztoń Stanisław    kpt., mjr     - 1988   szef sł. czołg. – sam.
  195. Krzywański Zdzisław       szer. - st. sierż. szt.    - 1989     magazynier mps
  196. Kucel Władysław    ppor., por.    1966 - 1971    dca plcz., dca kzaop.
  197. Kucharczyk Stanisław    ppor., por.    1965 – 1969    dca pl., ofic. kadrowy
  198. Kuchta    sierż.    1955 -    kier. kanc. Niejawnej
  199. Kukuczka Józef    st. chor. szt.    1966 - 1989    pisarz sekcji techn., szef kmed.
  200. Kur Władysław    ppor. - kpt        dca pl., dca kcz
  201. Kwiatkowski Stanisław    ppor. – kpt.    1957 – 1968    techn. kcz, szef służby czołgowej
  202. Kwiatkowski Zygmunt    mł. chor.-st.chor.szt.    -1989    szef służby mundrowej
  203. Laskowski Waldemar    ppor., por.        dca plcz, dca kcz
  204. Lasota Zbigniew    szer., - st. sierż. szt.    -1989    orkiestra
  205. Laszczkowski Czesław    ppor. – płk    1960-1967,1970-1978    dca pl, dca kcz. szef sztabu, dowódca pułku
  206. Ląkocy Józef    szer.  – st. sierż. szt    - 1989    dca dr. rem. uzbr.
  207. Lesisz    Sierż        
  208. Lewandowski Jan            
  209. Lewandowski Mieczysław    kpt., mjr       -1976    ofic. oper., zca ds. liniowych
  210. Liszczyna Henryk    plut. – chor.    1956 - 1967    szef kcz, dca pltransp.
  211. Lonczak    sierż.        
  212. Łach Jan    st. chor. szt    1967 - 1989    rusznikarz
  213. Ławniczak Tadeusz    mjr        szef łączności
  214. Łapiński Lech  kpt., mjr    1984 – 1989    szef OPL
  215. Łazarski Paweł    szer – sierż.  1983  -1989    orkiestra
  216. Łebkowski Witold    ppor., por.    1978 -  1983  dca pl. dca kzaop, dca kcz
  217. Łojek Jerzy   st.sierż. szt.    - 1989     szef kł
  218. Łojek Michał    plut, sierż.    1986-1989    pom. dcy pl, magazynier chem.
  219. Łukasiewicz Jan    por. – ppłk    1964 – 1985    dca pl. dca kcz, dca kzaop, instr. wf
  220. Łysy Władysław    szer – st. sierż. szt.    1968 - 1985    radiomajster, dca plutonu
  221. Magiera Jan        1951 -    zca dcy pcz ds. techn.
  222. Maj Ryszard    mł. chor., chor.        techn. kcz. dca plł
  223. Makarewicz Piotr    kpt.    1984-1986    zca dcy pcz. ds. lin.
  224. Makarow Mieczysław    szer. - st. sierż. szt    1966 - 1989    dca dr. rem. poj. gąs. dca dr. ewakuacyjnej
  225. Makowski    ppor. – kpt    Lata 70 –te    dca plcz., oficer personalny
  226. Maksara Gerwazy    kpt.        oficer personalny
  227. Malich            instruktor wf
  228. Malinowski  Stanisław  ppor., por.    1987 - 1989   szef MPS
  229. Malko Andrzej    ppor., por.    1984 – 1989    dca pl., dca kcz
  230. Małek Adam    ppor – mjr    1965 – 1982    dca pl. uzbr., sekretarz, st. instruktor polit.
  231. Mangolt Bożydar    ppor.        
  232. Markiewicz Jan    plut., st. chor. szt.   - 1989  szef kr
  233. Markowski            zca dcy pcz. ds. polit.
  234. Markowski Krzysztof    mł. chor – chor    - 1989    techn. kcz
  235. Matuszak Andrzej    mł.chor., chor.        - 1988
  236. Matuszak Jan    st. sierż. szt.    1966 - 1989    dca drrem
  237. May Sławomir    ppor., ppłk , płk    1966-1968,1980-1989    dca pl, dca kr, dowódca pułku
  238. Mazurek    kpt., mjr        kwatermistrz
  239. Mazurkiewicz Andrzej            
  240. Mazurkiewicz Janusz    ppor – kpt.        dca pl., dca kcz.
  241. Mazurkiewicz Ryszard    ppor – kpt    -1989    dca pl., dca kcz., instruktor wf
  242. Melaniuk    kpt.        
  243. Meus Adam    por.    Lata sześćdz.    dca plcz.
  244. Miękus Marian    kpt.        zca dcy kcz ds. polit
  245. Mikołajczyk Mirosław    mjr    1951 - 1959    dca 3 kcz
  246. Miksztal Marian    kpt.    1957 -    ofic. oper.
  247. Milewski Zenon    - st. chor. szt    -1989    magazynier techniczny człg.-sam.
  248. Miłaszewski    por        dowódca kompanii saperów
  249. Misiejuk Sergiusz      ? - kpt    ? -1980    szef sł. finansowej
  250. Mucha Władysław    mjr    1966 - 1967    St.pom.ss.ds. rozpoznania
  251. Mydłowski Witold    ppor. – kpt.        dca plcz. dca krem.
  252. Naprawki    por., kpt.        
  253. Nicpoń Henryk    ppor., por.        dca pl. szef szt. szbcz
  254. Niedziela Franciszek    ppor        
  255. Niedźwiecki Jan    ppor., - kpt    1976 - 1989    st. ofic. oper.
  256. Niedźwiecki Reniek    szer. – sierż.  1984  -  1989   dca dr łączn.
  257. Norberciak Marian    por.    1966 - 1969    dca kcz
  258. Nowak Andrzej    sierż.pchor, ppor    1977 – 1979    dca plcz
  259. Nowak Leszek    por. – mjr   1956 -1975    dca pl., dca kcz, sekretarz
  260. Obiedziński    por.    Lata 60 –te    
  261. Okuła Waldemar    kpt., mjr    1986 -1987    szef rozpoznania
  262. Olejniczak    kpt.- mjr        Kwatermistrz
  263. Oleksiak Mieczysław    kpt. – mjr    1963 – 1978    szef sł. żywnościowej
  264. Olszewski Ignacy    kpt. – ppłk    1963 – 1971    zca dcy pcz. ds. polit.
  265. Orzechowski Jan    st. sierż. szt    -1975    magazynier sprzętu inż. – sap.
  266. Ostapowicz Edward    ppor., por.    -1963    dca plcz
  267. Pacewicz Stanisław    kpt. – ppłk    1974 – 1978    Kwatermistrz
  268. Pachelski Remigiusz    ppor. – kpt.        kierownik klubu żołnierskiego
  269. Palczewski Włodzimierz    mł. chor. – st. chor    - 1986    tech. kcz
  270. Pałasz Kazimierz    ppor – kpt    1979 – 1984    dca pl. dca 1 kcz
  271. Papaj Andrzej   kpt.
  272. Partyka Zdzisław    ppor., por.    1981 – 1986    dca plcz., zca dcy bcz ds. polit.
  273. Paszka Stanisław    plut- st. sierż. szt.    1968 – 1989    Orkiestra
  274. Paszkiewicz Grzegorz    por.    1957 – 1961    dca plut.
  275. Pater    st. sierż.    Lata sześćdz.    szef kcz., profos aresztu
  276. Patiuk Ludwik    kpt.    1951 - 1955    dca ktz
  277. Paziowski    Por        dca komp. rozp.
  278. Pełka Marek    ppor – kpt.    - 1988    dca plut. dca 2 kcz, ofic. kadrowy
  279. Perkowski    Kpt        zca dcy kcz. ds. polit.
  280. Pęczek Zbigniew    ppor. – mjr    1977 – 1978    zca dcy pcz. ds. lin. szef sztabu
  281. Piechocki Jan    Plut        
  282. Piesiewicz Edward        
  283. Pietraszek Franciszek    por.        technik kcz
  284. Pindral Marian   ppor. - kpt. 1974 -
  285. Piotrowski    kpt.    1951    zca dcy pcz. ds.polit
  286. Płudowski            
  287. Podolski Leszek    ppor., por    1965    zca dcy kcz ds. polit.
  288. Policha Tadeusz    st. sierż. szt.    1956 – 1980    dca plutonu gospodarczego
  289. Poliński    por.        
  290. Popielas Sławomir    mł. chor. – chor.    -1989    dca plcz
  291. Popowicz Andrzej    ppor., - por.    1980 – 1985    dca pl. zca dcy bz
  292. Prokopczuk Włodzimierz    mjr, ppłk    1986 – 1989    zca dcy pcz. ds. liniowych
  293. Puziuk Leon    ppor. – mjr    1974 – 1989    dca plcz, dca kcz
  294. Radomski Zdzisław    por    Lata 60 – te    szef sł. chem
  295. Radulski Czesław    st.sierż. szt    1966 -1989    szef kcz, magazynier mundrowy
  296. Radzikowski Andrzej    plut., sierż.  1987 -1989    Radiokinoperator
  297. Rakowski Wiktor    mjr, ppłk    - 1989    szef łączności
  298. Ratajczak
  299. Ratowski Andrzej    ppor., por.,    1960 -    dca pl., dca kcz
  300. Rębas Lucjan    por., kpt.        
  301. Rogulski Józef    mjr, ppłk    1971 – 1976    zca dcy ds. polit.
  302. Rojek Ryszard    mjr, ppłk    1983 – 1989    zca ds. techn.
  303. Rojek Stefan    Ppor    Lata 60 – te    techn. czołgowy
  304. Rokuszewski    Mjr        szef WAK nr 2
  305. Rola Zygmunt    plut., - sierż. szt.    1957 – 1971    
  306. Rolicz    kpt.        
  307. Romanowski Czesław    por.    1957 – 1960    dca plcz
  308. Rosa            
  309. Rosiński    kpt.    1951 - 1954    dca 1 kcz
  310. Rubin    sierż.        
  311. Rudnicki Stanisław    st. sierż.- st. sierż. szt.    1968 – 1986    Orkiestra
  312. Rukat            
  313. Ruszkowski Dariusz    ppor    1981 - 1982    dca plcz.
  314. Rynowiecki Robert    mł. chor., chor.    -1982    tech. kcz
  315. Rzeszutek Antoni    mł. chor.    1971 -    
  316. Rzewnicki            
  317. Rzeźnicki    sierż.        dca ploirr
  318. Rzeźnicki    kpt.        
  319. Saganowicz    kpt.    1951 - 1954    dca 2 kcz
  320. Saks Stefan    st. sierż. szt.    1956 -1986    mag. mund. szef kcz , gosp sal wyk
  321. Sałanowski Lucjan   st. chor. szt.     -1989    dca plradio
  322. Samorański Ludwik    mjr    1955 – 1958    szef sł. czołgowej
  323. Samorański Waldemar    ppor., por.    1974 – 1981    dca pl., dca kcz., st. oficer operacyjny
  324. Sapieżyński Paweł    mł. chor.     1987 - 1989  dca plcz
  325. Saran Artur    ppor. – kpt.        dca plcz., za dcy kcz. ds. polit. kier. klubu żoł.
  326. Sarzyński Paweł    ppłk        Kwatermistrz
  327. Sawicki    kpt., mjr        szef łączności
  328. Sawicki Wiktor    ppor, por.    1971 – 1975    dca plcz., dca kcz
  329. Sądowski Alojzy     st. sierż. szt.        Akumulatorownia
  330. Sądowski Bernard    st. sierż. szt.    1970 – 1989    magazynier sprzętu szkoleniowego
  331. Sękalski    plut.        
  332. Sikora    mjr    1976 – 1978    zca ds. lin.
  333. Sikora Jerzy    ppor – kpt    -1989    szef sł. finansowej
  334. Sitko  Andrzej    ppor., por    - 1985    dca pl. oficer kadrowy
  335. Siwak Jan    kpt.        szef sztabu pułku
  336. Siwicki Stanisław    ppor. - ppłk    1966 – 1989    dca pl., dca kcz, dca bcz
  337. Skowronek Kazimierz    chor – mjr    1952 – 1969    zca dcy komp. instruktor polityczny
  338. Skowysz Mieczysław    mjr    -1963    zca dcy pcz ds. techn
  339. Skrzypek  Ireneusz  kpt.        1987 - 1988    instruktor sekcji politycznej
  340. Skrzypek Józef    sierż. – st. sierż. szt.    1962 - 1989    
  341. Skwarek Ireneusz    szer. - sierż.  1984  - 1989    dca dr. poczty plowej, radiomajster, dca pl
  342. Sławiński Jan    ppor – mjr    1951 – 1975    szef służby uzbrojenia i elektroniki
  343. Smorenda    sierż.        
  344. Sowa Stanisław    sierż., ppor. – kpt.    1957 – 1967    technik kcz
  345. Sroka Zygmunt     1966 - 1989       dca R118
  346. Stachurski Julian    mjr.    Lata 60 –te    szef sł. samochodowej
  347. Stanaszek Grzegorz    ppor., - por.        instruktor wf
  348. Stańdo Zdzisław    ppor -    1965 – 1967    dca plcz
  349. Staszeczek – Gąsienica Stanisław    Kpt    1957 -1961    dca kzmot.
  350. Staszewski    sierż.    Lata 60 –te    szef krem.
  351. Stawarz Michał    ppor. – kpt.    Lata sześćdz.    zca dcy kcz ds. polit.
  352. Stefanek Jan    ppor. – por.    1979 – 1983    zca dcy bcz ds. polit.
  353. Stolarski    Mjr        zca dcy pcz. ds. lin.
  354. Strusiński Jerzy    plut., sierż.        
  355. Strzelecki Mirosław    kpr – ppłk    1963 -1989    
  356. Sułowski Janusz            profos aresztu
  357. Suplicki    sierż.        
  358. Surawski Mieczysław    st. sierż.        magazynier sprzętu uzbrojenia
  359. Susmarski    ppor.    Lata 50 – te    dowódca plutonu
  360. Suwalski Józef    mł. chor. ppor - kpt        dca krem
  361. Suwiński Waldemar    ppor., por.    1986 – 1981    dca pl. dca kcz.
  362. Sykało    ppor.    Lata 50 –te    dowódca plcz
  363. Syroic            
  364. Szczepanik Bogusław    Mjr    1986 – 1989    szef WAK – 2
  365. Szczepkowski Józef    Mjr    -1989    szef saperów
  366. Szeligowski Jan    kpr. – kpt.        st. ofic. oper. ds. Mob
  367. Szpindor    por.    lata 50 –te    technik kcz.
  368. Szydłowski Franciszek    ppor., por    -1989    dca pl., dca 1 kcz
  369. Szymaniuk Jerzy    ppor., por.    1985 - 1989    d-ca pl., ofic. bat. szkol., st. ofic. org.-kadr.
  370. Świętochowski Marek    Ppor    1984 – 1987    dca pl. zca dcy bcz ds.polit
  371. Tabiszewski Bogdan    ppor.    1953 – 1954    dca plcz
  372. Tarasiewicz Kazimierz    kpt.    1951 – 1957    dca kcz
  373. Tiesler Czesław    st. sierż. szt.    1961 – 1974    szef kcz
  374. Trzebiatowski Kazimierz    kpr – st. chor. szt.    1955 – 1989    dca czołgu, mag. Sprzętu sam – czołg.
  375. Tworek Antoni    kpt.        dca kompanii, sekretarz POP
  376. Tyniec Władysław    ppor. – kpt.    1965 – 1978    szef sł. Finansowej
  377. Urban    mjr        zca dcy pcz ds. polit.
  378. Urban    por.    Lata 50 – te    dowódca plcz.
  379. Urban Leopold    chor – chor. szt.    -1989    dca ploirr
  380. Urlata Adam    por., kpt    -1989    dca plchem
  381. Waleszczyński Kazimierz    ppor., por.    1976 -    dca plcz
  382. Wasilewski Wojciech    mł.chor. – st. chor. szt    -1989    
  383. Wawrzos Mirosław   - 1989   dca dr krem     
  384. Węgrzyn Bogdan    ppor., por.        
  385. Wielkopolski            
  386. Wiliński Jędrzej    por. – mjr    -1957    st. ofic. oper. zastępca dcy pcz. ds. liniowych
  387. Wiśniewski Seweryn            
  388. Witczak    sierż        kier. kanc. niejawnej
  389. Wituszyński Waldemar    por.        technik kcz
  390. Wojciechowski Leszek    ppor.    1965 -    Dca pltransp.
  391. Wojnarowski Sławomir    szer.– sierż.  1983 -1989    Orkiestra
  392. Wójtowicz Czesław    szer. - st. sierż. szt.    -1989    pdf. ds. org.-ewid.
  393. Wróblewski Henryk
  394. Wyżykowski            
  395. Zabłocki Tadeusz    ppor.     1986 - 1988   dca plcz
  396. Zacharewicz     por. 1973 dca kcz
  397. Zacharczuk Jan    mjr    1957 -    dca bat. dział panc. szef sztabu pcz.
  398. Zając    por.    1951 -    dca bat. dział panc
  399. Zalewski Zdzisław    kpt., mjr     - 1988   szef sł. Chemicznej
  400. Zarzycki Jerzy    por.    1957 – 1959    dca kmed
  401. Zasiadczyk Mariusz    ppor, por.,    1985 – 1989    dca pl. instruktor polityczny
  402. Zawadzki Janusz    mł. chor. – chor. szt.     - 1989   dca pl. remontu uzbrojenia
  403. Zawadzki Ryszard    plut. - st. sierż szt.        szef 2 kcz, dca ploirr, kdt str.poż
  404. Zawadzki Wojciech    kpt.    -1989    dca kł.
  405. Zawalak Jan    szer. – st. sierż.    1975 – 1989    radiokinooperator, dca dr  robót specjalnych
  406. Zdancewicz Tadeusz    szer. – st.sierż. szt       - 1989 dca dr
  407. Zembłowski Andrzej    ppor., por    1972 – 1977    dca pl., dca kcz
  408. Zielczinski            
  409. Zieleziński Włodzimierz            dca 3 kcz
  410. Zieliński Mirosłąw    ppor.,  por.    - 1988    dca pl. dca kcz. instr. Wf
  411. Zima Michał    - st. sierż. szt.    - 1989    kierownik kancelarii niejawnej
  412. Zuwalski Antoni    ppor., por    1972 – 1977    dca pl., dca kcz
  413. Żabiński Kazimierz    st. sierż. szt.    -1989    magazynier amunicji
  414. Żakiewicz            
  415. Żakowski Leszek    ppor. – kpt.        
  416. Żmijewski Lech    kpr – sierż szt.    1963 – 1978    dca ploirr, szef kmed
  417. Żukowski Ryszard    Mjr    lata 60 – te    dca kcz
Script logo